przeprowadzki lokali prywatnych

Couple moving in new home houseOd wielu lat realizujemy sprawne przeprowadzki domów i przeprowadzki mieszkań naszych Klientów. Dzięki temu wiemy, czego Klienci oczekują oraz czego potrzebują. Ta wiedza pomaga naszym pracownikom ułatwić Klientom realizację skomplikowanego przedsięwzięcia logistycznego, jakim jest przeprowadzka mieszkań bądź domów. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie poprzez dokładność i profesjonalizm pracowników Trans-SAD. Jesteśmy świadomi, że meble i rzeczy to nie tylko wartość materialna, ale bardzo często ważna część życia, do której jesteście Państwo przywiązani emocjonalne. Nasze usługi obejmują też przewóz pianin i innych nietypowych gabarytów oraz mebli.

Odpowiednie opakowania i zabezpieczenie mienia to kluczowa kwestia podczas pakowania mienia. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo niezbędne materiały dostosowane do pakowania zarówno typowych jak i nietypowych rzeczy, które znajdują się w Państwa mieszkaniu czy domu. W połączeniu z umiejętnym zastosowaniem dostępnych opakowań, gwarantuje to bezpieczny transport mebli i innego mienia. Dodatkowo posiadamy ubezpieczenie, które stanowi gwarancję bezpieczeństwa.

Jeżeli zdecyduje się Państwo na samodzielne pakowanie mienia, nasze oferty przeprowadzek obejmują też wynajem bądź sprzedaż kartonów, z wcześniejszą dostawą GRATIS w umówionym terminie.

Zaangażowanie naszych pracowników zapewni sprawną realizację przeprowadzki.

Oferujemy także taxi bagażowe. Bagażówka to szybki sposób na przewiezienie mniejszej ilości mienia.

Możecie Państwo zdecydować się na kilka opcji przeprowadzki:

Prywatne Przeprowadzki kompleksowe *

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zaoferować Państwu całościową usługę. Zajmiemy się:

  • Zapakowaniem i zabezpieczeniem mienia. W tym celu pracownicy firmy Trans-SAD posiadają wszelki niezbędny sprzęt oraz odpowiednie opakowania, dostosowane wytrzymałością oraz wielkością do pakowanych przedmiotów. Zapewniamy m.in.: stretch, folię bąbelkowa, kartony, taśmy, naklejki itp.
  • Demontażem i montażem mebli. Posiadany przez naszych pracowników sprzęt monterski umożliwi sprawny montaż oraz demontaż wszystkich przewożonych mebli.
  • Utworzeniem harmonogramu prac
  • Odebraniem i wywiezieniem zbędnego wyposażenia – zgodnie z obowiązującą regulacją prawną, użytkownicy zobowiązani są do utylizacji niepotrzebnego już sprzętu RTV/AGD czy sprzętu biurowego – dlatego za Państwa możemy zająć się jego utylizacją. Wywóz starych mebli również leży w zakresie naszych usług.
  • Przewozem mienia „od drzwi do drzwi” oraz jego wniesieniem, zniesieniem i rozstawieniem.
  • Uprzątnięciem materiałów opakowaniowych pozostawionych w trakcie prac, zaraz po zakończeniu działań przez naszych pracowników.
  • Przewozimy również nietypowe gabaryty tj. pianin i inne.
Samodzielna przeprowadzka prywatna*

Usługa specjalnie dla Klientów, chcących samodzielnie zająć się spakowaniem oraz zabezpieczeniem swego mienia.

W dogodnym dla Państwa terminie pracownicy Trans-SAD podstawiają samochód pod wskazanym adresem, z możliwością doręczenia kartonów i materiałów niezbędnych do pakowania.

W tym przypadku w Państwa zakresie będzie spakowanie mienia, które nasi pracownicy załadują, zabezpieczą na potrzeby transportu oraz rozładują na miejscu docelowym.

Przewóz*

Dla Klientów, którzy chcą, aby wyłącznie podstawić samochód, a sami zajmą się pakowaniem i załadunkiem mienia.

* Istnieje możliwość indywidualnego określenia potrzeb dotyczących zakresu wykonywanych świadczeń, bądź przewozu nietypowych przedmiotów.

 

Nasz główny obszar działania to Warszawa, jednak realizujemy też przeprowadzki na terenie całej Polski.

 

PRZYKŁADOWY WZÓR FORMULARZA ZAMÓWIENIA PRZYKŁADOWY WZÓR UMOWY PRZEWOZU

Przeprowadzki Mieszkań Warszawa i Przeprowadzki Domów Warszawa: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-południe, Praga-północ, Ursynów, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz