Cennik

Przeprowadzki Warszawa – Cena

Najtańsze Przeprowadzki Warszawa

Każdą przeprowadzkę wyceniamy indywidualnie, ponieważ koszt realizacji zależy od wielu czynników.

Te czynniki to m.in. ilość mienia do przewozu, piętro na którym zlokalizowane są lokale, dostępność windy i dogodnego podjazdu oraz długości trasy.

Przeprowadzki w dobrej cenie

Dzięki pomocy naszej firmy świadczącej usługi przeprowadzek w Warszawie żadna przeprowadzka nie będzie już więcej uciążliwa. W zależności od Państwa potrzeb możemy zająć się m.in.  przewozem mebli, demontażem mebli, pakowaniem mienia, jego odpowiednim zabezpieczeniem na czas transportu, usunięciem zbędnego wyposażenia, szybkim i bezpiecznym transportem mienia lub przewozem towaru we wskazane miejsce, a także rozładunkiem. Mówiąc o cenie tego typu usług, warto wiedzieć, że każdą przeprowadzkę wyceniamy indywidualnie, ponieważ koszt realizacji zależy od wielu czynników. Te czynniki to m.in. ilość mienia do przewozu, piętro na którym zlokalizowane są lokale, dostępność windy i dogodnego podjazdu oraz długości trasy.


UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ INDYWIDUALNĄ !!!


UMÓW SIĘ NA WYCENĘ: zadzwoń Tel. 513-810-482, wypełnij formularz lub napisz do nas transsad@gmail.com


WYPRÓBUJ – Z TRANS-SAD NAJTANIEJ!

PRZYKŁADOWY CENNIK TRANSPORTU

W zależności od gabarytów samochodu cena już od 1,50zł/km

 

Jaka jest cena przeprowadzek w Warszawie?

  • transport niewielkiej ilości mebli, sprzętu RTV i AGD, kartonów i pudeł – wyceny dokonujemy na podstawie szczegółowych informacji przekazanych w trakcie rozmowy bądź mailowo;
  • niewielkie, ale bardziej skomplikowane przeprowadzki (konieczność demontażu/montażu mebli, dowozu mienia w kilka miejsc, nieznana jest ilość kartonów, pudeł itd.) –  wycena podawana jest w formie stawki godzinowej (zależne od wielkości samochodu ciężarowego oraz liczby pracowników skierowanych do wykonania usługi);
  • większe przeprowadzki (np. biur w Warszawie) – wyceny dokonujemy na podstawie oględzin w mieszkaniu/domu/biurze Klienta;
  • przeprowadzki krajowe, transport krajowy i międzynarodowy – wycena zależy od zakresu i wielkości usługi: telefonicznie, drogą elektroniczną lub na podstawie wizji lokalnej u Klienta.

Ile kosztować będzie przeprowadzka zależy od indywidualnego przypadku.

Przeprowadzki – Warszawa. Cena atrakcyjna dla każdego

Każda przeprowadzka jest dużym przedsięwzięciem, które potrafi spędzić sen z powiek. Zarówno segregowanie, pakowanie, transport, wnoszenie, jak i wypakowywanie oraz układanie wszystkich rzeczy w nowym lokum jest nie tylko czasochłonne, ale również i męczące. Dlatego też, by przeprowadzka przebiegła możliwie jak najbardziej płynnie, warto już zawczasu rozważyć usługi przeprowadzki w Warszawie, które oferujemy Państwu w korzystnej cenie. To prosty i sprawdzony sposób na który decyduje się coraz więcej osób zmieniających miejsce zamieszkania.

Dlatego też jeśli poszukują Państwo profesjonalnej firmy zajmującej się przeprowadzkami Warszawie w atrakcyjnych cenach, to nie mogliście trafić lepiej. Funkcjonujemy na rynku od dłuższego czasu, ciesząc się niesłabnącym zaufaniem wśród nieustannie rosnącego grona naszych zadowolonych Klientów. Nasi wykwalifikowani pracownicy dołożą wszelkich starań, by przeprowadzka przebiegła sprawnie oraz możliwie jak najszybciej. Zapraszamy więc do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu!

 

 

 

Dla stałych Klientów atrakcyjne Rabaty!!!